Вівторок, 23.04.2019, 06:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Хімічна та біологічна освіта Полтавщини
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

11 березня 2015 року на базі Хорольського НВК, Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського та Хорольським районним методичним кабінетом проведено обласний науково-практичний семінар з теми «Підготовка вчителя хімії до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти».

У роботі семінару взяли участь Штейнберг Ірина Олександрівна, заступник голови Хорольської районної державної адміністрації; Потерайло Ірина Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації; Глущенко Любов Анатоліївна, завідуюча Хорольським РМК; Кирилюк Марина Вікторівна, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського; Ярошенко Ольга Гри ... Читати далі »

Переглядів: 767 | Додав: Адмін | Дата: 15.03.2015

В час, коли наша держава крокує шляхом демократичних перетворень, запорукою її успіху є зміцнення інтелектуального і духовного потенціалу нації. Саме через учителя, його педагогічну майстерність, високі моральні якості реалізується державна політика, спрямована на розвиток вітчизняної культури, науки і техніки, збереження і примноження культурної спадщини.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» дозволяє вчителю якнайкраще продемонструвати свій фаховий рівень, загальну культуру та педагогічний досвід. Цей загальнодержавний захід спрямований на виявлення та підтримку творчої праці педагогічних працівників, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризацію педагогічних здобутків, привернення уваги громадськості, органів влади до освітянських проблем, піднесення ролі вчителя у сус ... Читати далі »

Переглядів: 1332 | Додав: Адмін | Дата: 05.02.2015

         З 28 жовтня по 2 листопада 2014 року у Дніпропетровську на базі Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» проходив фінал ХХІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків. Організатором турніру був департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

         Оцінювали наукові здобутки юних хіміків вчені,  викладачі,студенти та освітяни провідних навчальних закладів України. Приємно зазначити, що серед членів журі був учитель хімії Полтавської гімназії №17 Недоруб Олександр Юрійович, який також готував до цього турніру команду міста Полтави.

         Цього року у змаганнях взяли участь понад шістдесят школярів 8-11 класів. Це 14 команд з Одеської, Львівської, Житомирської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Волинської і Донецької областей.  Команду м. Полтави представляли Шкодіна Анастасія, учениця 11 класу Пол ... Читати далі »

Переглядів: 14677 | Додав: Адмін | Дата: 04.11.2014

У зв’язку впровадженням у навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах ІТ-технологій ТОВ «Компанія СМІТ» з 1 вересня 2014 року на освітньому порталі www.znanius.com відкрило безоплатний он-лайн доступ до електронних засобів навчального призначення, які отримали відповідний гриф Міністерства освіти і науки України: «Віртуальна хімічна лабораторія 10 клас», «Віртуальна хімічна лабораторія 11 клас», «Віртуальна біологічна лабораторія 10 клас», «Біологія 11 клас» (віртуальні лабораторні роботи).

Переглядів: 3723 | Додав: Адмін | Дата: 04.11.2014

Указ Президента України № 751/2014 від 3 жовтня 2014 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти»

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю: Присвоїти почесне звання «Заслужений працівник освіти України» ШИЯН Надії Іванівні - завідувачеві кафедри Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Шановна, Надіє Іванівно!

         Колектив Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та освітяни Полтавщини з відчуттям глибокої радості й від щирого серця вітають Вас із присвоєнням високого почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

         Нехай ця подія утверджує ... Читати далі »

Переглядів: 1398 | Додав: Адмін | Дата: 05.10.2014

1 жовтня на базі Комишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний науково-практичний семінар «Дослідницька діяльність учнів в умовах оновлення змісту шкільного курсу хімії».

         У роботі семінару взяли участь методисти районних (міських) методичних кабінетів і науково-методичних центрів, керівники методичних об’єднань та вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів області й викладачі вищих навчальних закладів. Із вітальним словом до присутніх звернувся методист відділу природничо-математичних дисциплін Бур’ян Віктор Іванович. Про досвід і перспективи освітньої галузі а також про науково-методичне сприяння розвитку творчого потенціалу педагогічних кадрів району поділилася завідувач Миргородським районним методичним кабінетом Довгаль Ольга Михайлівна. Учасників заходу гостинно вітала  директор Комишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павленко Ніна Миколаївна. До у ... Читати далі »

Переглядів: 991 | Додав: Адмін | Дата: 04.10.2014

Про організацію навчально-виховного процесу з хімії в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області

у 2014-2015 навчальному році

Хімія як  навчальний предмет має істотний вплив на формування наукового світогляду, виховання і розвиток учнів; покликана озброїти учнів основами, необхідними для щоденного життя, закласти фундамент для подальшого вдосконалення хімічних знань, як в старших класах, так і в інших навчальних закладах, а також правильно зорієнтувати поведінку учнів у довкіллі.

Хімічна компонента є обов’язковою складовою системи загальної природничо-наукової освіти, а навчальний предмет «Хімія» належить до інваріантної частини навчального плану основної і старшої школи. Разом із іншими природничими предметами хімія покликана реалізувати мету загальної середньої освіти, зробити внесок у формування інтелекту, національної самосвідомості, загальної ... Читати далі »

Переглядів: 1751 | Додав: Адмін | Дата: 21.08.2014

         17 квітня 2014 року у Полтавському державному педагогічному університеті  імені В.Г. Короленка проходив регіональний науково-методичний семінар за участю учнівської та студентської молоді, шкільних педагогів, науковців «Проектна технологія у навчанні хімії». Організаторами семінару виступили Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського та Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

         Семінар передбачав обмін досвідом організації навчання школярів за проектною технологією навчання у процесі вивчення хімії; обговорення і визначення переваг проектного навчання як засобу прагматичного, діяльнісного, особистісно зорієнтованого підходів в освіті.

  ... Читати далі »

Переглядів: 974 | Додав: Адмін | Дата: 18.04.2014

              9 квітня 2014 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся регіональний науковий семінар «Хімічна освіта: стан, досвід, проблеми, перспективи».

              У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії, учителі загальноосвітніх шкіл міста Полтави та студенти природничого факультету.

              На семінарі обговорювалася проблема розвитку методики навчання хімії у вищих та загальноосвітніх навчальних закладах в умовах упровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.  Із вступним словом до присутніх звернулись доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та методик ... Читати далі »

Переглядів: 833 | Додав: Адмін | Дата: 12.04.2014

       20 листопада 2013 року на базі Лазірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.О. Підпалого відбувся обласний семінар-практикум «Навчання хімії в контексті гуманізації та гуманітаризації освіти»

         У роботі семінару взяли участь методисти районних (міських) методичних кабінетів і науково-методичних центрів, керівники методичних об’єднань та вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів області. Із вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського Кирилюк Марина Вікторівна. Про досвід і перспективи освітньої галузі Оржицького району розповіла начальник відділу освіти Оржицької районної державної адміністрації Стасенко Наталія Іванівна ... Читати далі »

Переглядів: 808 | Додав: Адмін | Дата: 24.11.2013

« 1 2 ... 10 11 12 13 »

Хімія
Безкоштовний хостинг uCoz