Неділя, 17.02.2019, 15:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Хімічна та біологічна освіта Полтавщини
Форма входу
Меню сайту

Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти 18 січня 2016 року з 14.00 до 16.00 проводить вебінар із питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Реєстрація учасників відбуватиметься з 13.00 в електронному вигляді. Анкета розміщуватиметься за гіперпосиланням у вікні чату в день проведення вебінару. З 13.00 до 14.00 ви можете вирішити технічні питання та обов'язково зареєструватися. Для підключення до вебінару необхідна ОС Windows 7 та вищі, навушники з мікрофоном.

Адреса гіперпосилання вебінару : https://meet.lync.com/pilua/shostia/VM9LVDTA.

 

&nb ... Читати далі »

Переглядів: 1116 | Додав: Адмін | Дата: 27.12.2015

Із 27 жовтня по 1 листопада в м. Чернівці на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей проходив фінальний етап XXIII Всеукраїнського турніру юних хіміків. Цьогоріч за звання кращих знавців хімії змагалися 17 команд з Вінницької, Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької областей та м. Києва.

Цьому турніру притаманний високий рівень організації, цікаві завдання, оригінальні розв’язки та високий професіоналізм журі, яке очолює старший науковий співробітник Харківського національного університету імені Каразіна, кандидат хімічних наук Олексій Владиславович Григорович. Приємно зазначити, що до складу журі турніру входить учитель Полтавської гімназії № 17 Недоруб Олександр Юрійович.

Турнір мав на меті не лише виявити кращих хіміків, відчути особливу атмосферу турніру та унікальну можливість для учасників особисто поспілкуватися із членами журі, а й познайомити гостей із ... Читати далі »

Переглядів: 1468 | Додав: Адмін | Дата: 02.11.2015

З метою упорядкування навчальної літератури і програм, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах, Міністерство освіти і науки надсилає Лист № 1/9-422 від 04 вересня 2015 року"Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році" /Statti/perel_k_osnovna-starsha_shkola_2015-2016-1.doc

Переглядів: 1412 | Додав: Адмін | Дата: 14.09.2015

Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок журналу з хімії

у 2015-2016 навчальному році

Тема уроку записується чітко, розбірливо, стисло відповідно до навчальної програми та календарно-тематичного планування. Запис у графі “Завдання додому” здійснюється відповідно до параграфа підручника. Такі завдання вважаються обов’язковими для кожного учня.

Поточне оцінювання у 8-11-х класах відбувається відповідно до Загальних критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів [Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (наказ МОНмолодьспорт України від 13.04.11 року №329) [Електронний ресурс]. – Режим доступу h ... Читати далі »

Переглядів: 2045 | Додав: Адмін | Дата: 28.08.2015

13 травня 2015 року на кафедрі хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка проходив регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії» за участю учнівської та студентської молоді, шкільних педагогів, науковців. Організаторами семінару виступили Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

Семінар передбачав обмін досвідом організації навчання школярів за проектною технологією навчання у процесі вивчення хімії; обговорення і визначення переваг проектного навчання як засобу прагматичного, діяльнісного, особистісно зорієнтованого підходів в освіті.

До уваги учасників семінару була представлена стендова презентація проектів студентів природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

У рамках ... Читати далі »

Переглядів: 905 | Додав: Адмін | Дата: 15.05.2015

15 квітня 2015 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся регіональний науковий семінар «Хімічна освіта: стан, досвід, проблеми, перспективи».

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії, учителі загальноосвітніх шкіл міста Полтави та студенти природничого факультету.

На семінарі обговорювалася проблема розвитку методики навчання хімії у вищих та загальноосвітніх навчальних закладах в умовах упровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Із вступним словом до присутніх звернулись доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та методики викладання хімії Шиян Наді ... Читати далі »

Переглядів: 865 | Додав: Адмін | Дата: 16.04.2015

 Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського на 2015 рік 19 березня на базі кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка відбулась регіональна науково-практична конференція «VIІІ Менделєєвські читання». Із вступним словом до присутніх звернулись декан природничого факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор Гриньова Марина Вікторівна та завідувачка кафедри хімії та методики викладання хімії доктор педагогічних наук, професор Шиян Надія Іванівна.

Пленарне засідання конференції відбувалось за трьома секціями: «Становлення та розвиток хімічної науки і промисловості на Полтавщині» (модератор Джурка Григорій Ф ... Читати далі »

Переглядів: 884 | Додав: Адмін | Дата: 21.03.2015

16 березня 2015 року на кафедрі хімії Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся круглий стіл «Я хочу жити в якісному світі», організаторами якого виступили Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Полтавський університет економіки і торгівлі. Захід приурочений Дню захисту прав споживачів.З вітальним словом до присутніх звернувся справжній захисник прав споживачів, відомий телеведучий  Костянтин Грубич та методист відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО ім. М.В. Остроградського Віктор Бур’ян.

Програма круглого столу передбачала презентацію учнівських проектів, відвідування лабораторій кафедри хімії, знайомство учнів з кращими студентськими роботами, майстер-клас К.Грубича та працівників кафедри хімії ... Читати далі »

Переглядів: 759 | Додав: Адмін | Дата: 18.03.2015

11 березня 2015 року на базі Хорольського НВК, Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського та Хорольським районним методичним кабінетом проведено обласний науково-практичний семінар з теми «Підготовка вчителя хімії до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти».

У роботі семінару взяли участь Штейнберг Ірина Олександрівна, заступник голови Хорольської районної державної адміністрації; Потерайло Ірина Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації; Глущенко Любов Анатоліївна, завідуюча Хорольським РМК; Кирилюк Марина Вікторівна, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського; Ярошенко Ольга Гри ... Читати далі »

Переглядів: 752 | Додав: Адмін | Дата: 15.03.2015

В час, коли наша держава крокує шляхом демократичних перетворень, запорукою її успіху є зміцнення інтелектуального і духовного потенціалу нації. Саме через учителя, його педагогічну майстерність, високі моральні якості реалізується державна політика, спрямована на розвиток вітчизняної культури, науки і техніки, збереження і примноження культурної спадщини.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» дозволяє вчителю якнайкраще продемонструвати свій фаховий рівень, загальну культуру та педагогічний досвід. Цей загальнодержавний захід спрямований на виявлення та підтримку творчої праці педагогічних працівників, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризацію педагогічних здобутків, привернення уваги громадськості, органів влади до освітянських проблем, піднесення ролі вчителя у сус ... Читати далі »

Переглядів: 1321 | Додав: Адмін | Дата: 05.02.2015

« 1 2 ... 9 10 11 12 »

Хімія
Безкоштовний хостинг uCoz